inkjet kolama makinası

Master-HD

ALE Kontrol üniteleri özellikle kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve üretim potansiyelini en üst düzeye çıkaracak sağlamlığa ve donanıma sahiptir.
Aynı anda 1 ila 8 yazıcı kafa (TC, TZ ve PR ürün çeşitleriyle) ve modeline bağlı olarak renk (CORAL ve CALYPSO serileriyle) gibi tüm ALE ürün yelpazesiyle tamamen uyumludur: MasterHD2, 4 veya 8 , İkiz Zamanlı Bölge (TTZ) isteğe bağlı özelliği sayesinde, iki ayrı baskı kafasını ayrı ortamlarda kullanarak, örneğin iki farklı lokasyonda ürünün uzun ve kısa kenarlarını kodlamanıza olanak tanır.
ALE kontrol üniteleri, TCP/IP, Wifi veya RS232 gibi farklı bağlantı modları sayesinde üretim hattınıza ve fabrika ağınıza kolayca entegre olur.
Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay entegrasyonu sayesinde ALE yazıcı sistemi baskılarınızı birkaç basit adımda basmaya hazır hale gelecektir.
Güçlü Tasarım ve Baskı Simülasyonu modu ile birlikte Master -HD, üretim potansiyelinizi optimize eder ve müşterilerinizin kodlama ve takip gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olur.
inkjet kolama makinasıMaster-HD inkjet kolama makinası