2-APLİKATÖRLER

inkjet kolama makinası

2-APLİKATÖRLER

Çok çeşitli akıllı ve güvenilir aplikatör modülleri

Optimum işlevsellik, kullanıcı dostu olma ve güvenlik için Evolabel, yazıcıları ve aplikatörleri tek bir sistem olarak tasarlar. Örnek olarak, yazıcı kafası servis konumuna getirildiğinde tüm  aplikatörler  otomatik  olarak  yazıcı  kafasından  ve  etiket yolundan  uzaklaşır;  bu, etiketleri değiştirirken veya yazıcı kafasını temizlerken çok iyi erişim sağlar. Entegre vakum enjektörlü patentli aplikatör plakaları hassas ve tutarlı etiket konumu sağlar.
https://www.kodmak.com.tr/images/blow-ap-m-289.jpg

Blow Aplikatörü

Havalı bıçak, etiketi 100 mm'ye kadar mesafeden ürüne dokunmadan iyi bir hassasiyetle yapıştırır. Aynı aplikatör 35x35 mm'den 100x100 mm'ye kadar etiket boyutlarını işleyebilir.

https://www.kodmak.com.tr/images/blowvac-ap-m-290.jpg

BlowVAC Aplikatörü

Entegre vakum enjektörleri ve hava bıçağının kombinasyonu, büyük etiketlerin (150x100 mm) 150 mm'ye kadar mesafeden iyi bir hassasiyetle uygulanmasına olanak tanır. BlowVac aplikatörünün etiketi uygulamak için mekanik hareketli parçaları yoktur.Hiçbir hareketli parça tamamen güvenli etiket uygulaması sağlamaz.

https://www.kodmak.com.tr/images/wipe90-g2-ap-m-291.jpg

Wipe90 G2 Aplikatörü

Evolabel Wipe90 G2 aplikatörü, kutuların bitişik iki tarafının etiketlenmesi için benzersiz Dokunsal kol özelliğini kullanarak işi hızlı ve güvenli bir şekilde yapar. Wipe90 G2, hem sol hem de sağ taraftaki uygulamalar için yapılandırılabilir.

 

https://www.kodmak.com.tr/images/wipe-g2-ap-m-292.jpg

Wipe G2 Aplikatörü

Wipe G2 aplikatörü, hızlı yan, ön, arka veya üst uygulamalardan bitişik yan ve köşe sarma etiketleme uygulamalarına kadar tüm uygulamaları uygular. Karbon fiberle stabilize edilen hafif 3D baskılı kol, kullanıcının güvenliğinden ödün vermeden hızlı ve hassas etiketleme sağlar.

https://www.kodmak.com.tr/images/belt-ap-m-293.jpg

Belt Aplikatörü

Bu aplikatör, etiketleri yukarıdan veya aşağıdan yüksek hız ve hassasiyetle uygular. Aynı aplikatör 30x30 mm'den 118x120 mm'ye kadar çeşitli boyutlardaki etiketleri işleyebilir.D43 yazıcıyla birlikte kullanılan Evolabel bant aplikatörü, kompakt boyutu ve doğru etiketlemesiyle alttan ürün etiketleme için mükemmeldir.Etiket boyutuna bağlı olarak kapasite dakikada 120 pakete kadar çıkmaktadır.

https://www.kodmak.com.tr/images/tamp-ap-m-294.jpg

Tamp / eTamp

Evolabel Tamp & eTamp aplikatörleri çok doğru etiket konumlandırma sağlar. Pnömatik Tamp aplikatörü çok hızlıdır ve 70 mm strok uzunluğuna sahiptir. eTamp versiyonları, tam kontrol için tahrik edilen step motordur ve 150 ila 850 mm arası strok uzunluğuna sahiptir.

https://www.kodmak.com.tr/images/quicktamp-ap-m-295.jpg

QuıckTamp Aplikaötrü

Hızlı ve kolay lojistik etiket- leme sistemi. Çeşitli yüksek- likteki kutuların üstüne nak- liye etiketlerini etiketlemek için. Evolabel QuickTamp, 1 m'lik yükseklik değişimlerini ve 80 m/dakikaya kadar konveyör hızlarını yönetir. Lojistik depolardaki gelenek- sel darboğazları ortadan kaldırır.

https://www.kodmak.com.tr/images/palet-ap-m-296.jpg

Palet Aplikaötrü

Evolabel FlexWipe palet etiketleme sistemi tamamen güvenli, kullanıcı dostu, kompakt ve uygun maliyetlidir. Benzersiz Dokunsal kol, tuzak noktalarını ortadan kaldırır. İki tarafta 5 palet/dak'lık yüksek kapasite. tüm barkodların doğrulanması. Aynı sistem paletin üç tarafını da etiketleyebilir.