Termal Transfer Kodlama(TTO)

THERMOCODE IQ² Serisi

THERMOCODE IQ² Serisi

Basit ama çok yönlü bir çevrim içi termal transfer yazıcı olan Thermocode iQ², etiketler, filmler, folyolar, kartonlar ve kartlar dahil olmak üzere esnek ambalaj malzemelerine metin, grafik, tarih, barkod, 2D kodlar ve QR kodları dahil olmak üzere yüksek kaliteli görüntüler yazdırabilir. Tüm aralıklı etiketleme ve paketleme makineleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

THERMOCODE SERİSİ 2

THERMOCODE SERİSİ 2

Tüm çevrimiçi termal transfer baskı uygulamaları için ideal bir çözüm olan Thermocode Series 2, yüksek hızlı  üst baskı serisidir.Sürekli ve aralıklı hareketli  paketleme-etiketleme makineleriyle uyumlu olan Thermocode Series 2, çoğu esnek ambalaj malzemesine hat içi kodlamada uygundur.

TERMOKOD 53E

TERMOKOD 53E

Thermocode 53E, düzenli tarih, parti ve fiyat kodu değişiklikleri, gerçek zamanlı kodlama, barkodlama ve grafiklerin gerekli olduğu aralıklı Termal Transfer kodlama teknolojisini kullanmak için ideal bir ilk adımdır. Son derece kullanıcı dostudur, yerleşik yazıcı tanılama ve tüm aralıklı paketleme ve etiketleme makineleri için uygun baskı kalitesi için mekanik ayarlamalar gerekmez.