Lazer Markalama

inkjet kolama makinası

Lazer Markalama

ENTEGRE EDİLEBİLİR LAZER MARKALAMA SİSTEMLERİ


CAJO TAILOR SERİSİ

Cajo Tailor™, bir üretim hattına veya bir cihaza entegre edilebilen lazer markalama çözümüdür. Cajo Tailor™ lazer markalama sistemlerimiz arasında Fiber,  Advanced,   CO2Green ve Deep Encarver bulunmaktadır. Tüm Cajo Tailor™ üniteleri, tekrar tekrar aynı yüksek kalitede hassas ve dayanıklı markalamalar sağlar. Elektriksel ve mekanik entegrasyonun yanı sıra sistem kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliği piyasadaki en iyisidir.
https://www.kodmak.com.tr/images/cajotailorfiber-1-m-311.jpg

CAJO TAILOR FIBER

Cajo Tailor Fiber™,bir üretim hattına veya bir cihaza entegre edilebilen lazer markalama çözümüdür. Yüksek performans ve güvenilirliğin gerekli olduğu üretim tesislerinde 24/7 kullanım için tasarlanmıştır. Cajo Tailor Fiber™,  metallerden, plastiklerden veya kaplanmış plastik ve metallerden yapılmış ürünlerin ve yarı ürünlerin kalıcı olarak işaretlenmesi için uygundur. Advanced modeli ise, yumuşak polimerler ve ışığı yansıtan metaller (bakır, pirinç) gibi zorlu malzemelerin markalanmasını sağlayan daha geniş ayar olanaklarına sahiptir.

   
 
https://www.kodmak.com.tr/images/cajotailorco2-m-312.jpg

CAJO TAILOR CO2

Cajo Tailor CO2™ ,organik malzemeler için geliştirilmiş, üretim hattına veya bir cihaza entegre edilebilen uygun maliyetli markalama ünitesidir. Cajo Tailor CO2™, plastik, cam, taş, ahşap, deri ve diğer organik malzemelerin kalıcı olarak işaretlenmesi için uygundur. CajoSuite™PC yazılımı, markalama içeriğinin tasarlanmasını ve özelleştirilmesini kolay ve esnek hale getiren, kullanımı kolay bir markalama yazılımıdır. Yazılım, logolar, seri numaraları, barkodlar, QR kodları, veri matrisleri ve diğer ürün bilgileri gibi değişken markalama bilgilerinin eklenmesini mümkün kılar.
https://www.kodmak.com.tr/images/cajotailor-green-m-313.jpg

CAJO TAILOR GREEN

Cajo Tailor Green™, niş malzemeler için  geliştirilmiş üretim hattına veya cihaza entegre edilebilen bir markalama ünitesidir.
Cajo Tailor Green™, metallerin, kaplanmış metallerin, polimerler (örn. silikon) gibi yumuşak malzemelerin ve elektronik bileşenler dahil hassas parçaların kalıcı olarak işaretlenmesi için uygundur. Mikro ölçekli barkodlar, karekod ve QR kodları dahil olmak üzere tüm izlenebilirlik ve tanımlama işaretlerini oluşturmak için idealdir.
https://www.kodmak.com.tr/images/cajotailordeep-engraver-m-314.jpg

CAJO TAILOR DEEP ENGRAVER

Cajo Tailor Deep Engraver™, metallerin derin kazınması için tasarlanmış olup,bir üretim hattına veya bir cihaza entegre edilebilen lazer işaretleyicidir. Derin kazınmış işaretler aynı zamanda pul oluşumu ve paslı metaller üzerinde okunabilirlik sağlar, bu da Cajo Tailor Deep Engraver'ı™ metal işleme zincirinin ilk aşamalarındaki tüm uygulamalar için (plakaların, ruloların, bobinlerin vb. markalanması) en uygun markalama çözümü haline getirir.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Cajo Tailor serisi ,CajoSuite PC yazılımı veya gömülü bir yazılım olan CajoSmart™ ile çalıştırılabilir.

CajoSuite™ PC yazılımı, markalama içeriğinin düzenlenmesini , özelleştirilmesini kolay ve esnek hale getirir. Yazılım, logolar, seri numaraları, barkodlar, QR kodları, veri matrisleri ve diğer ürün bilgileri gibi değişken markalama bilgilerinin eklenmesini mümkün kılar.

CajoSmart™, PC olmadan anında yüksek hızlı markalama sağlayan gömülü bir yazılımdır. Yüksek performans ve güvenilirlik istenen 24/7 üretim hatlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. CajoSmart™ ayrıca değişken markalama içeriğini de destekler ve dokunmatik ekran arayüzü seçeneğine sahiptir.

Her iki kontrol çözümü de (CajoSuite™ ve CajoSmart™), cihazların MES, PLC veya bilgisayar gibi başka bir sistemden kontrol edilmesini ve izlenmesini sağlayan yazılım arayüzleri sağlar.