Hakkımızda


Kodmak Otomasyon firması olarak  15 yıllık  tecrübemizle endüstriyel kodlama ve markalama alanında ,INKDUSTRY, ALE ve MATTHEWS firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. 
 
Sürekli mürekkep püskürtme(CIJ)  teknolojisinde uzman  “Inkdustry-Almanya”, yüksek çözünürlüklü(HR) teknolojisine odaklanmış  “ALE-Fransa”  , Termal inkjet (TIJ) ,Büyük Karakter Kodlama (DOD) ve yüksek çözünürlüklü(HR) teknolojilerinde kendini ispatlamış “Matthews Marking Systems-Amerika” kalitesi ile gıdadan otomotive ,her türlü sektöre  hizmet vermekteyiz.
         
 Amacımız, müşteri odaklı çalışarak, size bugüne kadar sunulan klasik kodlama-markalama hizmetlerinin dışında, hattınızla uyumlu  olacak  özel çözümler de üretebilmektir.
 
 Farklı sorunlarla mücadeleyi seven,kodlama alanında uzmanlaşmış mühendis ve satış ekibimizle, proje aşamasındaki ilginin satış sonrasında da ,teknik ekiplerimiz tarafından devam ettirilmesi ve üretiminizin aksamadan daha verimli hale gelmesi, ilk önceliğimiz olup, yolumuza bu anlayışla devam ediyor ,böylece siz müşterilerimizi memnun etmenin  haklı gururunu yaşıyoruz.
 
KODMAK OTOMASYON EKİBİ