inkjet kolama makinası

TRACEX

 
İsteğe bağlı özellikler satın alınabilir ve ilgili Lisans düzeyi kodunu girerek uygulamanıza eklenebilir.
Codex için artı “1” düzey gerektirir, bunun anlamı, belirli bir seçenek için gereken lisans düzeyine 1 artırarak çalıştırabilmenizdir.
TraceX opsiyonel modüller - Yazılımınızı basit bir tıklama ile yükseltin.
Paddi Adress / Veritabanı Baskı Yazılımı
Lisans Seviyesi +1
Paddi yazılımı, Excel, Access veya ODBC türü veritabanı gibi standart bir dosyadan veya veritabanından gelen değişken alanlarıyla etiket yaratmak için kullanılan bir özelliktir. Bu seçenekle yazıcı, veritabanından yazdırılacak sonraki mesajı otomatik olarak algılar ve buna göre 8 farklı değişen metin yazdırabilir.
Ayrıca, alarmları, veri kıtlığını ve durdurma ve yeniden başlatmayı yönetmek için seçenekler de içerir. Paddi, kodlama ve İşaretleme uygulamaları için en kolay veritabanı yönetim yazılımıdır.
 
 
 
 
Verifix / Barkod Yazdırma ve Doğrulama
Lisans Seviyesi +1
VerifiX, en yüksek kalitede kod baskısı sağlamak için özellikle geliştirilmiş bir modüldür. "Bu barkodu doğrulayın" kutusunu işaretleyerek ve baskı kafasından sonra yerleştirilen tanıtılmış bir barkod tarayıcı sayesinde kod kalitesini kontrol eder. Kod test başarısız olursa, kontrol cihazı hattı durdurmak için bir sinyal verir veya Ürünü almanız için uyarı verir.
 
 
EntriX - Barkod Yazıcı Yönetimi
Lisans Seviyesi +1
EntriX, operatörlerin hatalarını mümkün olduğunca azaltmak için tasarlanmış özel bir özelliktir.
Bir barkod taraması yaparak yazdırılacak bir mesaj seçebilir veya yazdırılacak bir toplu kod ekleyebilir.
 
 
BCD - Etiket Seçimi Görüntü Algılayıcı
Lisans Seviyesi +1
Bu fonksiyon, özellikle üretim hattındaki mevcut bir PLC'de uygulanması kolaydır. İkili koda dayalı 4 denetleyici girişini kullanarak, 16 mesaj seçilebilir.Bu özellik özellikle aynı hat üzerinde kodlamaya ihtiyaç duyan üreticiler için çok çeşitli ürünlerde (boyut, şekil vb.) kullanılır.
inkjet kolama makinası